O nás

,,Bar je divadlo, vytáhne se opona a vy musíte hrát. Není to jen o dobrém drinku ale záleží na celkové atmosféře. Je to jako v restauraci, když se vám tam nebude líbit, stejně si na jídle nepochutnáte.“

barman
Náš příběh
Nápad na založení vlastního bar cateringu jsem nosil v hlavě už dlouho, ale až teprve v roce 2020, kdy jsme vyrobili náš první bar, to pomalu začínalo být skutečností. Poté co jsem v září toho roku ukončil své působení v Pražském Tretter’s New York Baru už bylo jasné jaké budou další kroky. 
 
Pamatuji si naše první dvě akce, jako kdyby to bylo včera – catering pro kamaráda, který znovu otevíral podnik, a poté následovalo proškolení personálu a sestavení nového cocktail menu pro jednu restauraci. Všechno se zdálo že jde dobře, ale Covid nám nepřál a proběhly další restrikce a my se tak nemohli podílet na nových spolupracích. Dnes se tomu směji, ale tenkrát to nebylo zrovna ideální.
 
Teď máme konec roku 2022 a je za námi druhá sezóna, zúčastnili jsme se nejrůznějších akcí po celé ČR, a já pevně věřím, že v tom budeme dále pokračovat a posouvat naši kvalitu.
Vidíme se na baru!

Dominik Lesko